Třinácté komnaty dětské duše

Peticenemocnicesusice.cz Třinácté komnaty dětské duše Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Violet Oaklander

NÁZEV SOUBORU: Třinácté komnaty dětské duše.pdf

POPIS

Autorka svým lidským a poutavým přístupem pomáhá nahlédnout do vnitřního světa dítěte a dospívajícího a hledá cesty, jak podpořit rozvoj samostatných a jedinečných lidských bytostí. Publikace obsahuje řadu kazuistik a ukázek z terapeutické práce za pomoci mnoha expresivních technik typu malování, práce s hlínou, vyprávění, hra s pískem, hudba, dramatizace či práce s loutkami. Zvláštní kapitola se zabývá specifickými problémy chování, jako je agrese, hyperaktivita, uzavřenost, strach, stres, trauma, tělesné symptomy, autismus, vina a narušené sebepojetí. Autorka se rovněž věnuje různým typům klientů a jejich rodin a podrobně popisuje terapeutický proces. Dnes již slavná kniha byla přeložena do 15 jazyků.

Trávit čas knihou Třinácté komnaty dětské duše! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Třinácté komnaty dětské duše a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Recenze Třinácté komnaty dětské duše - Heureka.cz

Srovnání cen Třinácté komnaty dětské duše. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 590 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Kniha je určená nejen pro odbornou veřejnost - psychology, psychoterapeuty, učitele, ale také pro čtenáře se zájmem o sebepoznávání vůbec a především rodiče.