Modrá krev

Peticenemocnicesusice.cz Modrá krev Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Melissa De La Cruz

NÁZEV SOUBORU: Modrá krev.pdf

POPIS

Schuyler Van Alenové je patnáct. Přestože pochází ze slavné a kdysi bohaté rodiny, většina jejích vrstevníků jí opovrhuje a doma s ní žije jen přísná babička. Ke všemu se teď u ní a několika dalších spolužáků z prestižní newyorské střední školy začínají objevovat podivné příznaky - modrající žíly na rukou, náhlé vize z minulosti a chuť na syrové maso. Když je za záhadných okolností zavražděna šestnáctiletá Aggie, Schuyler a ostatní se dozvídají děsivou pravdu - nejsou tak úplně lidé… Ochutnejte Modrou krev a budete si chtít přidat!

Trávit čas knihou Modrá krev! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Modrá krev a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Podcast | Modrá krev

Modrá krev II baví Tipy z televizního programu Recenze: Želary 65 %, Karlík a továrna na čokoládu 80 %, Musíme si pomáhat 65 %, Pád třetí říše 50 %, Stážista 55 %, Anthropoid 55 %, Temný rytíř 80 %, Tropická bouře 70 %, Noční hra 55 %, Bridget Jonesová: S rozumem v koncích 65 %, Každý milion dobrý 60 %, František ...
Kniha „Modrá krev v protinacistickém odboji" začíná podrobněji rokem 1938 a pak se zaobírá dalším tajeným úsekem našich dějin. A to druhou republikou. Aby pak pokračovala dějinami a politickou rolí Československu věrné části starých rodů v době začátku státního útvaru zvaného „Protektorat Böhmen und Mähren".