Hrdinství pro začátečníky

Peticenemocnicesusice.cz Hrdinství pro začátečníky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: John Moore

NÁZEV SOUBORU: Hrdinství pro začátečníky.pdf

POPIS

Království Deserae je v nebezpečí ze všech strašných nebezpečí nejstrašnějším. Drahocenný magický talisman říše - Prastarý artefakt model 7 - se dostal do špinavých rukou zlého lorda Voltemetera (Toho, který musí být jmenován)...Jen jediný muž ho může zastavit (a získat tak ruku skutečně dobře stavěné princezny). Bohužel, nemá v tom směru vůbec žádné zkušenosti. Princ Kevin Timberline je ale odhodlán najít cestu do Pevnosti zmaru (že by přes obchod se suvenýry?), odolat hrozbě v kůži oděné svůdnice s bičem (no, možná to není zase tak strašné) a postavit se armádě nevýslovných odporností (tohle strašné je) vyzbrojen pouze poměrně čistým srdcem, pochybnou odvahou a - což je nejdůležitější - výtiskem Příručky pro hrdiny...Další román autora knih Zabij zachraň a Nepohledný princ.

Hledáte knihu Hrdinství pro začátečníky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je John Moore? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Průvodce Berlínem Pro Začátečníky Aneb Rychlo-výlet Fud ...

Kniha: Hrdinství pro začátečníky (John Moore). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
18.04. 2012. PRŮVODCE BERLÍNEM PRO ZAČÁTEČNÍKY ANEB RYCHLO-VÝLET FUD UJEP. Designéři na cestách. Vyjíždíme. Je 5:30 ráno. Asi padesát studentů Fakulty umění a designu klimbá v autobusu, připraveno prospat následující 3 hodiny, které je dělí od cílu cesty, Berlína.