Katova dcera a král žebráků

Peticenemocnicesusice.cz Katova dcera a král žebráků Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Oliver Pötzsch

NÁZEV SOUBORU: Katova dcera a král žebráků.pdf

POPIS

Schongauský kat Jakob Kuisl spadl do nastražené pasti. Při návštěvě v Řeznu najde svou sestru a švagra v lazebně mrtvé. Městské stráže zatknou Kuisla jako podezřelého a uvrhnou ho do vězení. Nyní jemu, katovi, hrozí mučení a poprava. Jeho dcera Magdalena a medik Simon horečně hledají skutečného pachatele a narazí přitom na komplot, při němž je ohrožena budoucnost císařské říše.

Katova dcera a král žebráků je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Oliver Pötzsch. Přečtěte si s námi knihu Katova dcera a král žebráků na peticenemocnicesusice.cz

Kniha Katova dcera a král žebráků - Oliver Pötzsch | Dobré ...

Podobné jednotky. Katova dcera / Hlavní autor: Pötzsch, Oliver, 1970- Vydáno: (2011) Katova dcera a čaroděj / Hlavní autor: Pötzsch, Oliver, 1970- Vydáno: (2013) Katova dcera a černý mnich / Hlavní autor: Pötzsch, Oliver, 1970- Vydáno: (2011)
Katova dcera a král žebráků / Krátce po třicetileté válce je v bavorském městě Schongau vytažen z řeky umírající chlapec. Na rameni má vytetované znamení, což vzbuzuje podezření, že jde o dílo čarodějnice. Radní města obviní místní porodní bábu.