Prostřeno bez servítků

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Zdeněk Pohlreich

NÁZEV SOUBORU: Prostřeno bez servítků.pdf

Více než 100 pokrmů současné české kuchyně.Šéfkuchař, který nikdy nenosí čepici, majitel dvou restaurací, které jsou plné hostů, televizní moderátor, který má vždy dobře nabroušeno. Zdeněk Pohlreich nabízí své recepty od předkrmů po dezerty, které jsou hvězdami jeho podniků, ale zároveň vás seznámí se svou životní cestou od trpkých začátků kuchařského učně až po dráhu vyhledávaného šéfkuchaře. Nezatají vám ani osobní pohled na stav české gastronomie. Pokrmy doprovází barevné snímky přední fotografky Aleny Hrbkové.

Hledáte knihu Prostřeno bez servítků? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Zdeněk Pohlreich? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha Prostřeno bez servítků - Zdeněk Pohlreich ...

Kupte knihu Prostřeno bez servítků (Zdeněk Pohlreich) za 455 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Prostřeno bez servítků Jedna z prvních a zároveň nejúspěšnější kuchařka známého šéfkuchaře si zasloužila po šesti letech oživit. Vrací se v nové upravené podobě, moderní grafické úpravě, s pečlivě popsanými recepty a aktualizovanou biografií.