Indiáni na válečné stezce

Peticenemocnicesusice.cz Indiáni na válečné stezce Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Miloslav Stingl

NÁZEV SOUBORU: Indiáni na válečné stezce.pdf

POPIS

Kniha je dalším strhujícím čtením legendy české cestopisné literatury Miloslava Stingla. Na základě dlouholetého usilovného bádání v muzeích a archivech i četných etnologických návštěv všech částí Ameriky přináší autor fascinující, informacemi nabité příběhy skutečných hrdinů indiánských válek, povstání a vzpour, kteří všude v širé Americe vstupovali na válečnou stezku, aby bránili svůj lid, svou zem. Vydejte se i vy po stopách nejslavnějších indiánských bojovníků. Knihu doprovázejí ilustrace a dobové fotografie.

Trávit čas knihou Indiáni na válečné stezce! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Indiáni na válečné stezce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

E-kniha: Indiáni na válečné stezce | Knihy.ABZ.cz

Indiáni na válečné stezce Miloslav Stingl. Indiáni na válečné stezce. Miloslav Stingl. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění ...
Indiáni na válečné stezce Třicet příběhů o nejslavnějších indiánských bojovnících a nejdůležitějších indiánských válkách. Kniha je dalším strhujícím čtením legendy české cestopisné literatury Miloslava Stingla.