Pruské balady + CD

Peticenemocnicesusice.cz Pruské balady + CD Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Petr Čichoň

NÁZEV SOUBORU: Pruské balady + CD.pdf

POPIS

Básník Petr Čichoň vydává česko-německou básnickou sbírku Pruské balady/Preussische Balladen, ve které se tématicky prolíná prusko-slezská přítomnost s démonickýmii vstupy německých postav z druhé světové války. Lyrickým subjektem Pruských balad je tedy jakási "mysl" druhé světové války, která se posmrtně vrací a elegicky připomíná, podobně jako v německy psané sbírce Jakuba Demla Píseň vojína šílence. Kniha obsahuje CD se zhudebněnými básněmi nazpívané autorem doprovázenou jeho elektrickou kytarou, kterou podpořilo několik hudebních hostů v produkci Tomáše Vtípila.

Trávit čas knihou Pruské balady + CD! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pruské balady + CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Knihy Balady - Heureka.cz

Internetové knihkupectví Beletrie.eu. Klademe za cíl poskytovat svým návštěvníkům snadné objednávání vybraných knih, audio knih, DVD, her, hraček i dárků a co nejpřehlednější orientaci v knižních titulech i ostatním zboží.
Petr Čichoň, básník a hudebník, narozen 23. června 1969 v Ostravě, autor tří sbírek spirituálně-folklorní lyriky: Chilia (1995), Villa diabolica (1998) a Pruské balady (2007).