Krotitelé záhad: Pomsta prastaré mumie

Peticenemocnicesusice.cz Krotitelé záhad: Pomsta prastaré mumie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Andrew Beasley

NÁZEV SOUBORU: Krotitelé záhad: Pomsta prastaré mumie.pdf

POPIS

Tajemství, nadpřirozeno, zákeřní záporáci i humor v dobrodružné detektivní sérii pro všechny milovníky napětí!Tajemství, nadpřirozeno, zákeřní záporáci i humor v dobrodružné detektivní sérii pro všechny milovníky napětí! Temnými uličkami města se plíží zloděj. Vkrádá se do domů a bere si, co se mu zamane. Není to však žádný obyčejný lapka. Kůže z něj odpadává v cárech a line se za ním nepříjemný zápach. Je to tři tisíce let stará mumie, která touží po špercích a po pomstě! Vypořádat se s ní mohou jen Billy Flint a Charly Steelová. Jediní dva členové přísně tajné policejní jednotky, která odhaluje záhady, na něž je běžný rozum krátký. I když jim ještě nebylo ani třináct, mají skvělý úsudek a speciální čuch na nadpřirozeno. Dokážou zjistit, kdo prastarého netvora oživil, a zastavit ho dřív, než bude pozdě?

Trávit čas knihou Krotitelé záhad: Pomsta prastaré mumie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Krotitelé záhad: Pomsta prastaré mumie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Krotitelé záhad - Pomsta prastaré mumie - Děti v bavlnce .cz

Krotitelé záhad - Pomsta prastaré mumie. Temnými uličkami města se plíží děsivý zloděj. Kůže z něj odpadává v cárech a line se za ním nepříjemný zápach. Je to tři tisíce let stará mumie, která touží po špercích a po pomstě! Vypořádat se s ní mohou jen Billy Flint a Charly Steelová.
Krotitelé záhad Pomsta prastaré mumie 249,-218,-Skladem > 10 ks. Koupit. Krotitelé záhad Pomsta prastaré mumie Temnými uličkami města se plíží děsivý zloděj. Kůže z něj odpadává v cárech a line se za ním nepříjemný zápach. Je to tři tisíce let stará mumie, která touží po špercích a po pomstě!