Partnerský manuál

Peticenemocnicesusice.cz Partnerský manuál Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Aleš Kalina

NÁZEV SOUBORU: Partnerský manuál.pdf

POPIS

Kniha Partnerský manuál je kompletním průvodcem spokojeným a naplňujícím vztahem. Čtenáři se v ní naučí, jak si vytvořit objednávku dokonalého partnera, jak o vztah pečovat, aby se rozvíjel a neupadal ani nestagnoval. Naučí se, jak svého současného partnera otestovat pomocí testu partnerské kompatibility. Dozvědí se tipy, jak zlepšovat a opravdu si užívat společně trávený čas a jak nepohřbít vášeň ve vztahu, i když už od svatby uběhlo pár desítek let.Partnerské vztahy jsou základem spokojeného a plnohodnotného života. Seznamuje čtenáře se zákonitostmi vztahů, které pomohou elegantně definovat dlouho neřešené problémy a uzavírat je. Součástí knihy je i výklad oblíbené Domácí ústavy a principu 3x a dost.

Trávit čas knihou Partnerský manuál! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Partnerský manuál a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Partnerský manuál | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách

Začtěte se do knihy Partnerský manuál, která je kompletním průvodcem spokojeným a naplňujícím vztahem. Dozvíte se, jak si vytvořit objednávku dokonalého partnera, jak o vztah pečovat, aby se rozvíjel a neupadal ani nestagnoval. Získáte návod, jak svého současného partnera otestovat pomocí testu partnerské kompatibility.
Partnerský manuál 5 Výborná knížka. Jan Kotera 2016-02-25 25. 2. 2016 ★ ★ ★ ★ ...