Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala

Peticenemocnicesusice.cz Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Martin Dufek

NÁZEV SOUBORU: Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala.pdf

POPIS

Kniha „Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno a Guatemala“ autora Martina Dufka je hlubokou sondou do života současných mayských indiánů žijících na území Guatemaly. Kniha se prostřednictvím životního příběhu indiánského šamana a indiánské léčitelky a také osobních zážitků autora z putování Guatemalou snaží nalézt mayské poselství k 21. prosinci 2012. O tomto zimnímslunovratu se seřadí planety a Slunce v naší galaxii do řady a vytvoří s Mléčnou dráhou kříž Mayi nazvaný Křižovatka cest, v mayských kalendářích naskočí opět nula a lidstvo vstoupí do nového dějinného období, které by podle jednoho mayského proroctví mělo vypadat jinak to dosavadní. Kniha o indiánské moudrosti a přirozeném způsobu života pomůže čtenáři nalézt ideální individuální cestu životem, anebo jej alespoň pobaví exotikou Střední Ameriky. Je to již třetí kniha Martina Dufka, který se po dlouhé novinářské praxi zaměřil na cestování a na hledání smysluplnějších hodnot v životě různých národů, obývajících naši planetu.

Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Dufek. Přečtěte si s námi knihu Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala na peticenemocnicesusice.cz

Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a ...

Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala. 49 K ...
Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno... a Guatemala Autor: Dufek, Martin Nakladatel: Dufek Martin EAN: 9788026006831 ISBN: 978-80-260-0683-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 13,4 × 20,7 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání)