Dotkni se hvězd

Peticenemocnicesusice.cz Dotkni se hvězd Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Barbara Cartland

NÁZEV SOUBORU: Dotkni se hvězd.pdf

POPIS

Justina Mansellová, nejmladší dcera lorda a lady Mansellových, se vydává na plavbu do daleké a tajemné Indie, aby navštívila svého bratra. Její bohatá teta domluví, že jí po dobu plavby bude dělat společnost – a gardedámu – paní Arbuthnotová, která cestuje se svými dvěma dcerami a teriérkou. Hned první večer Justinu okouzlí pohledný sir Thomas Watson a zdá se, že náklonnost je oboustranná. Jenže pak se na scéně objeví také tajemný a zádumčivý lord Castleton. Proč se sir Watson o Justinu tak zajímá? Je za tím opravdu jen čistá láska? A proč se k sobě chovají s lordem Castletonem tak nevraživě? Zjistí Justina, koho z nich vlastně doopravdy miluje? A podaří se jí to včas, nebo zůstane celý život beznadějně nešťastná?

Trávit čas knihou Dotkni se hvězd! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dotkni se hvězd a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dotkni se hvězd - Barbara Cartland, 2018, pevná vazba s ...

Dotkni se hvězd od Barbary Cartlandové patří mezi knihy, které já osobně nazývám jednohubkami. Jsou krásné, velmi dobře se čtou a člověk si s nimi užije několik nádherných hodin u kterých si skvěle odpočine. Bohužel na nich není nic moc originálního a tak jsou lehce zapomenutelné.
Dotkni se hvězd. Zdeněk Janák, Pátek, 29. Leden 2010 Je teplý letní večer, asi dvě hodiny po západu slunce. Pod jasnou a hvězdami prozářenou oblohou se otevírá kopule hvězdárny. Dalekohled se mezitím sám automaticky nastavuje na souřadnice, které před chvíli do počítače zadal mladý astronom.