Amazonie

Peticenemocnicesusice.cz Amazonie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Wolfgang Ott

NÁZEV SOUBORU: Amazonie.pdf

POPIS

Je vždy těžké potkat se s osudem trosečníka – ale snad vůbec nejtěžší je přežít pád letadla do hloubi amazonského pralesa. V děsivé prázdnotě mezi okamžikem katastrofy a možností záchrany pak vstupují do hry síly a skutečnosti, které až k prahu nesnesitelnosti prověřují fyzické možnosti i pevnost charakteru všech zúčastněných.

Trávit čas knihou Amazonie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Amazonie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Amazonie - Wikipedie

Amazonie zabírá 56% celkové rozlohy Brazílie, ale žije zde jen asi 7% z celkového počtu obyvatel. Lidé žijí hlavně v okolí měst, kterých tu opravdu není mnoho. Amazonský deštný prales je největší džunglí na světě s nejbohatší flórou a faunou.
Pražská 255/41, 779 00 Olomouc, Amazonie je herní centrum v Olomouci, které se nachází v obchodním domě Olomouc CITY! Nabízíme vašim dětem nekonečný proud zábavy v podobě řádění v naší obří průlezce, skákacím hradu, balónkovém bazénu a mnoha dalších atrakcí! Rodiče jistě ocení posezení v kavárenské části, kde si mohou vychutnat občerstvení s výhledem ...