Terapie Tmou

Peticenemocnicesusice.cz Terapie Tmou Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Andrew Alois Urbiš

NÁZEV SOUBORU: Terapie Tmou.pdf

POPIS

Zhoršené životní prostředí, narůst agresivity, špatné mezilidské vztahy, to všechno negativně ovlivňuje naše zdraví. Terapie tmou se jeví jako účinná metoda vedoucí k nápravě. Vychází z původní tradice yangtik v Tibetu. Ukonejší mysl, přispěje k řešení osobních problémů, působí proti Alzheimerově a Parkinsonově chorobě, zpomalí stárnutí, zlepší imunitu i fyzickou kondici.

Hledáte knihu Terapie Tmou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Andrew Alois Urbiš? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

O terapii tmou :: Terapie tmou u Štědřicha

Zde uvádím některé Vaše zážitky a zkušenosti získané při terapii tmou. Nejsou to zdaleka všechny. Ne každý chce sdílet své, často velmi osobní, prožitky. Ne každý si najde čas a prostor, aby svoji zkušenost sepsal. Jména jsou obvykle změněna.
Andrew Urbiš, který vydal knihu „Terapie tmou" a známý herec Jaroslav Dušek, který vydal knihu „Tvary tmy„. Terapie tmou se provádí se v dokonale zatemněné místnosti vybavené veškerým potřebným vybavením, kde klient stráví v naprosté tmě a odhlučněném prostředí nejméně 7 dnů.