Chromý bůh

Peticenemocnicesusice.cz Chromý bůh Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Steven Erikson

NÁZEV SOUBORU: Chromý bůh.pdf

POPIS

Lovci kostí táhnou do Kolanse vstříc neznámému osudu. Jsou na pokraji sil a vzpoury, ale pobočnice Tavore se nehodlá vzdát. Aby zachránila svět, musí přejít vražednou Skleněnou poušť a postavit se děsivým nepřátelům. Forkrul Assail hodlají zbavit svět všech lidí a znovu nastolit řád, zatímco starší bohové chtějí zpět své bývalé výsadní postavení. Magie a touha po moci, kterým bude muset pobočnice a její spojenci čelit, jsou strašlivé. A zatím v Charkanas, dávno ztraceném městě Tiste Andii, hrstka obránců pod velením Yedana Derryga zoufale bojuje s nenasytnými Tiste Liosan toužícími po ovládnutí Kurald Galain. Toto je poslední kapitola neobyčejné Malazské Knihy Padlých.

Chromý bůh je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Steven Erikson. Přečtěte si s námi knihu Chromý bůh na peticenemocnicesusice.cz

Malazská Kniha 10 - Chromý bůh - Steven Erikson | Knihy ...

Koupit Koupit eknihu. Lovci kostí táhnou do Kolanse vstříc neznámému osudu. Jsou na pokraji sil a vzpoury, ale pobočnice Tavore se nehodlá vzdát. Aby zachránila svět, musí přejít vražednou Skleněnou poušť a postavit se děsivým nepřátelům.
Všechny informace o produktu Kniha CHROMÝ BŮH /10/ - Erikson Steven, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze CHROMÝ BŮH /10/ - Erikson Steven.