Poselství pro Kmen mnoha barev

Peticenemocnicesusice.cz Poselství pro Kmen mnoha barev Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Kiesha Crowther

NÁZEV SOUBORU: Poselství pro Kmen mnoha barev.pdf

POPIS

Lidská společnost stojí na prahu nesmírné duchovní transformace, kterou pro tuto dobu předpověděly téměř všechny pradávné a domorodé kmeny. Tato dlouho očekávaná a mimořádná kniha - napsaná jedním z nejinspirativnějších ženských hlasů, volajících po změně na této planetě - vám otevře srdce a zrak a povede vás k odhalení dávných mystérií naší existence. Skrze sdílení zážitků z vlastního života a pradávných poselství, předává Malá Babička nauku a ukazuje vize, které jsou jí zprostředkovávány duchovními průvodci stejně jako Matkou Zemí. Zároveň odhaluje pravdu o tom, že klíč k poznání, jak postoupit do vyšších světů společně s Matkou Zemí, se ukrývá v našich srdcích spolu s rozpomenutím, kým doopravdy jsme. Na stránkách knihy najdete jednoduché, ale velmi mocné návody na vlastní duchovní posun, stejně jako vize hlubokých změn, které budou přicházet a dotknou se celé planety Země a jejich obyvatel v následujících letech. Jakmile si vzpomeneme na to, co jsme kdysi dávno jako lidské bytosti již znali, a jakmile se vrátíme do svých srdcí, bude možné změnit budoucnost a posunout se do reality mnohem krásnější, než bychom si kdy dovedli představit.

Trávit čas knihou Poselství pro Kmen mnoha barev! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Poselství pro Kmen mnoha barev a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Poselství pro Kmen mnoha barev - Kiesha Crowther | Knihy ...

Všechny informace o produktu Kniha Poselství pro Kmen mnoha barev - Kiesha Crowther, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poselství pro Kmen mnoha barev - Kiesha Crowther.
Milí přátelé, záměrem knihy Poselství pro Kmen mnoha barev od Malé Babičky (Kiesha Crowther) je vzkřísit v nás hluboce uloženou vzpomínku na to, kdo skutečně jsme - jsme božskou bytostí, která může změnit svou současnou realitu a tím i budoucnost a to nejen svoji, ale celé planety. Podstatou poselství Malé Babičky je, že se můžeme stát Láskou, v Lásce žít ...