V lese

Peticenemocnicesusice.cz V lese Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Christine Henkel

NÁZEV SOUBORU: V lese.pdf

POPIS

Poznáváme svět hrou doma i ve školce! Velké hledací leporelo. Tentokrát se zvědavé děti dozvědí mnoho o lese. Kam se schoval ježek? Jaká zvířata žijí pod zemí a čím se živí? Co dělá veverka v zimě? V lese je toho tolik k pozorování! Knížka je výzvou k dalšímu hledání...

Trávit čas knihou V lese! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu V lese a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Program | café V lese

Nedotovaným scénám jako Kalichu, kde v muzikálech vystupuje Zbyněk Fric, sto prodaných vstupenek náklady nezaplatí. Fricův odhad, že prázdniny stráví prací v lese a naplno začne hrát až v září, je asi realistický. Pro menší, nezávislá divadla podporovaná granty však stovka diváků není nepředstavitelné omezení.
Chata v lese je místo, které jsme hledali roky. A nakonec našli. Toužili jsme po místě s naprostým soukromím a hezkým výhledem, které bude uprostřed přírody. Kde neuslyšíte nic, než zvuky lesa a šplouchání ryb v rybníce. A právě taková naše chata je. Rádi se o ní s vámi podělíme, těšíme se na vás!