Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství

Peticenemocnicesusice.cz Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: John Bantin

NÁZEV SOUBORU: Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství.pdf

POPIS

Sbírka potápěčských příběhů, kterou ocení nejen potápěči, ale všichni, kterým jsou blízká dobrodružství na hladině a pod hladinou. V knize najdete příběhy veselé, smutné, triumfální, ale i příběhy tragické. Přečtete si o odvaze a lásce k moři, o poezii vodních hlubin i o nebezpečích, které v nich číhají. To vše dohromady tvoří fascinující výlet do hlubin moří a oceánů světa, od mrazivých vod severní Evropy přes Středozemní moře až po Karibik a ostrovy Tichého oceánu. Každý kousek oceánů si zaslouží být prozkoumán a společně s touto knihou – která je také vynikajícím dárkem pro potápěče – budete hlubinám co nejblíže to půjde. Kniha navazuje na již vydané tituly Neuvěřitelná námořní dobrodružství a Neuvěřitelná rybářská dobrodružství.

Hledáte knihu Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je John Bantin? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství - Hlavní stránka ...

Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství -… Ohodnotit » Doporučit známemu » Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství - Skutečné příběhy z hlubin John Bantin. Běžná cena:
Kniha: Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství Autor: John Bantin Sbírka potápěčských příběhů, kterou ocení nejen potápěči, ale všichni, kterým jsou blízká dobrodružství na hladině a pod hladinou.