Tvořivá dílna

Peticenemocnicesusice.cz Tvořivá dílna Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Libuše Schneiderová

NÁZEV SOUBORU: Tvořivá dílna.pdf

POPIS

Máte vy a vaše děti tvořivého ducha? Pak sáhněte po této knize!Máte tvořivého ducha a hledáte výtvarnou inspiraci na celý rok? Pak máte v ruce ten správný titul! Autorka s bohatými zkušenostmi s vedením výtvarných kroužků vybrala to nejlepší a sestavila pro vás knihu plnou jednoduchých návodů na dětské tvoření. Díky postupovým fotografiím a srozumitelnému popisu zvládnou starší děti pracovat samostatně, mladší jen s malou pomocí rodičů, učitelů nebo lektorů výtvarných dílen. Výroba není náročná na pomůcky ani materiál. S ohledem na tradice a roční období se pracuje především s přírodními surovinami a také s věcmi, které svůj účel již splnily a kterým svou fantazií vdechnete nový život. Tak se do toho pusťte, je to zábava!

Trávit čas knihou Tvořivá dílna! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Tvořivá dílna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Tvořivá dílna pro děti | SKLÁRNA A PIVOVAR HARRACHOV

nÁŠ kamennÝ obchod vÝtvarnÉ potŘeby u tukana najdete v historickÉm centru mĚsta tÁbora na adrese ŽiŽkova 631, 390 01 otevÍracÍ doba : po - pÁ 9-12 12.30 -17, so 9 - 12 tel.: +420608641631, +420608774489
Tvořivá dílna, madeirové kraslice,smaltované šperky,fimo, drátování,Malování na textil,hedvábí