Po stopách nacistických pokladů

Peticenemocnicesusice.cz Po stopách nacistických pokladů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Robert M. Edsel

NÁZEV SOUBORU: Po stopách nacistických pokladů.pdf

POPIS

Jistá méně známá spojenecká divize dostala za úkol najít a zachránit evropské umělecké poklady, které uloupili Hitlerovi vojáci v obsazených zemích – od děl Michelangela a Da Vinciho až po van Eycka a Vermeera. Členové tajné jednotky pracovali každý na vlastní pěst za nepřátelskými liniemi, a jejich jediným vodítkem byly útržky informací a zaslechnuté narážky. Tito nehrdinští hrdinové byli často muži ve středním věku, otcové od rodin, kteří opustili své poklidné životy a vydali se do epicentra války, kde riskovali své životy – a mnozí je i ztratili. Ztělesňují to nejlepší z velké generace, jejíž hrdinský duch vydal to nejlepší z člověka, aby porazil nejhorší zlo.

Trávit čas knihou Po stopách nacistických pokladů! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Po stopách nacistických pokladů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Po stopách nacistických pokladů - Edsel Robert M.,Bret ...

Po stopách nacistických pokladů / Hlavní autor: Edsel, Robert M., 1956- Vydáno: (2014) The monuments men : allied heroes, Nazi thieves, and the greatest treasure hunt in history / Hlavní autor: Edsel, Robert M., 1956- Vydáno: (2010)
Po stopách nacistických pokladů. Edsel Robert M., Bret Witter. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Jistá méně známá spojenecká divize dostala za úkol najít a zachránit evropské umělecké poklady, které uloupili Hitlerovi vojáci v obsazených ...