Po stopách nacistických pokladů

Peticenemocnicesusice.cz Po stopách nacistických pokladů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Robert M. Edsel

NÁZEV SOUBORU: Po stopách nacistických pokladů.pdf

POPIS

Jistá méně známá spojenecká divize dostala za úkol najít a zachránit evropské umělecké poklady, které uloupili Hitlerovi vojáci v obsazených zemích – od děl Michelangela a Da Vinciho až po van Eycka a Vermeera. Členové tajné jednotky pracovali každý na vlastní pěst za nepřátelskými liniemi, a jejich jediným vodítkem byly útržky informací a zaslechnuté narážky. Tito nehrdinští hrdinové byli často muži ve středním věku, otcové od rodin, kteří opustili své poklidné životy a vydali se do epicentra války, kde riskovali své životy – a mnozí je i ztratili. Ztělesňují to nejlepší z velké generace, jejíž hrdinský duch vydal to nejlepší z člověka, aby porazil nejhorší zlo.

Po stopách nacistických pokladů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Robert M. Edsel. Přečtěte si s námi knihu Po stopách nacistických pokladů na peticenemocnicesusice.cz

Po stopách nacistických pokladů Vydavatelství VÍKEND - J ...

Po stopách nacistických pokladů od Bret Witter v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Edsel Robert M., Witter Bret: Po stopách nacistických pokladů. Autor: Edsel Robert M., Witter Bret. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Tohle je možná poslední velký příběh druhé světové války, který ještě nikdy nikdo nevyprávěl. Celý popis. 289.