Vrah batůžkářů

Peticenemocnicesusice.cz Vrah batůžkářů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Jaques Buval

NÁZEV SOUBORU: Vrah batůžkářů.pdf

POPIS

V letech 1989 až 1992 zmizelo na dálnici mezi Melbourne a Sydney beze stopy několik mladých turistů s ruksaky, kteří se na vlastní pěst vydali poznávat cizí kontinent. V roce 1993 se pak v buši okolo Berrlanglo Forest našlo sedm zohavených mrtvol, jejichž podrobné zkoumání ukázalo, že zavraždění museli před svou smrtí protrpět dlouhá a děsivá muka. Už brzy bylo policistům se zvláštní jednotky Task Force jasné, že se může jednat pouze o šíleného, masového vraha. Teprve náhoda přivedla policisty na stopu pachatele. Ivan Milat byl zatčen 22. května 1994 a o dva roky odsouzen na doživotí. Důkazní materiál proti němu byl jednoznačný, a přesto o jeho vině existují jisté pochybnosti.

Trávit čas knihou Vrah batůžkářů! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vrah batůžkářů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vrah batůžkářů Jaques Buval | Knihkupectví Daniela

Vrah batůžkářů Největší kriminální případ v historii. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po ...
Vrah batůžkářů. Největší kriminální případ v historii . Autor: Jaques Buval Vydavateľstvo: Fontána 2005 EAN: 9788073362997 V letech 1989 až 1992 zmizelo na dálnici mezi Melbourne a Sydney beze stopy několik mladých turistů s ruksaky, kteří se na vlastní pěst vydali poznávat cizí kontinent.