Cesta do Babylonu

Peticenemocnicesusice.cz Cesta do Babylonu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Josiah Bancroft

NÁZEV SOUBORU: Cesta do Babylonu.pdf

POPIS

Pokud chce Thomas Senlin zachránit svou ženu, musí se z tichého knihomola proměnit v muže činu. Vznešená a prastará babylonská věž je nejúžasnější div světa, sestávající z nesčetných prstencových říší naskládaných na sebe jako vrstvy svatebního dortu. Je světem géniů a tyranů, vzducholodí a parních strojů, neobyčejných zvířat i záhadných vynálezů. A je to také letovisko, kde chce strávit líbánky ředitel malé venkovské školy Thomas Senlin se svou ženou Maryou. Krátce po příjezdu však Thomas manželku ve víru turistů, starousedlíků a podvodníků ztratí. Ve snaze ji najít se vydává na hrdinskou pouť, během které musí překonat řadu nástrah — zradu, pokus o vraždu i namířené hlavně létající pevnosti. První díl knižní série o Thomasi Senlinovi vydal Josiah Bancroft vlastním nákladem. Cesta do Babylonu si navzdory minimální reklamě získala u čtenářů mimořádnou oblibu, a tak v roce 2018 vyšla znovu, tentokrát již v řádném nákladu. Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018.

Trávit čas knihou Cesta do Babylonu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Cesta do Babylonu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

RECENZE: Bybylon vás pozře, přežvýká a vyplivne ve ...

Cesta do Babylonu si navzdory minimální reklamě získala u čtenářů mimořádnou oblibu, a tak v roce 2018 vyšla znovu, tentokrát již v řádném nákladu. Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018.
Elektronická kniha Cesta do Babylonu Josiah Bancroft - Cesta do Babylonu Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Novinka Ke stažen í. Cesta do Babylonu Josiah Bancroft Nakladatel: Host ...