Propustka na svobodu

Peticenemocnicesusice.cz Propustka na svobodu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Ken Follett

NÁZEV SOUBORU: Propustka na svobodu.pdf

POPIS

Historická freska odehrávající se na pozadí dějin Skotska, Anglie a Nového světa, jejímiž protagonisty jsou mladí lidé a jejich dobrodružná cesta za svobodou… Mladý Mach touží odnepaměti po svobodě, miluje Zelené vrchy Skotska a sní o bílém domku, dětech a ženě. Lizzie, dcera statkářky si jako dítě s Macchem hrávala, ale nevinnost dětské hry se proměnila v hluboký cit, kterému nikdo nepřeje.

Trávit čas knihou Propustka na svobodu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Propustka na svobodu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Propustka na svobodu - Ken Follett | Knihy.ABZ.cz

Propustka na svobodu - Ken Follett . Historická freska odehrávající se na pozadí dějin Skotska, Anglie a Nového světa, jejímiž protagonisty jsou mladí lidé a jejich dobrodružná cesta za svobodou… Mladý Mach touží odnepaměti po svobodě, miluje Zelené vrchy Skotska a sní o bílém domku, dětech a ženě.
Propustka na svobodu. Kdo napsal knihu Propustka na svobodu? Autorem je Ken Follett. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.