Neúprosný

Peticenemocnicesusice.cz Neúprosný Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Simon Kernick

NÁZEV SOUBORU: Neúprosný.pdf

POPIS

John Meron je šťastně ženatý otec dvou dětí, který se nikdy neocitá v potížích. Když zvedne telefon, uslyší něco, co změní jeho život navždy: jeho přítel Jack Calley, vysoce postavený právník v City, křičí ze sluchátka o pomoc – a pak ho zabijí. Poslední slova, která stihne před smrtí vyslovit, jsou první dvě řádky Meronovy adresy. Vyděšený Meron popadne děti a vyběhne ven. Právě včas, neboť za pár minut zabrzdí před domem auto a z něj vyskočí tři muži a začnou ho hledat. Ale proč? Pak se ztratí jeho žena, v její kanceláři je nalezeno tělo neznámé oběti, policie ho začne stíhat pro vraždu – a z jeho života se stává peklo.

Trávit čas knihou Neúprosný! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Neúprosný a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Neúprosný v Angličtině - Češtino-Angličtina Slovník - Glosbe

Obsah filmu Neúprosný Energií nabitý akční thriller přináší příběh sadistického sériového vraha, který děsí obyvatele celého Los Angeles. Buck Taylor (Judd Nelson) byl na základě špatného psychologického posudku propuštěn od policejních sil a rozhodl se krutě pomstít.
neúprosný na pravidlech českého pravopisu. SLOVNÍ TVARY: neúprosný ~ neúprosná ~ neúprosné ~ neúprosného ~ neúprosném ~ neúprosnému ~ neúprosní ~ neúprosnost ~ neúprosnostech ~ neúprosnostem ~ neúprosnosti ~ neúprosnostmi ~ neúprosnou ~ neúprosných ~ neúprosným ~ neúprosnýma ~ neúprosnými