Stromata IV

Peticenemocnicesusice.cz Stromata IV Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Klement Alexandrijský

NÁZEV SOUBORU: Stromata IV.pdf

POPIS

Další svazek stěžejního díla Klementa Alexandrijského (2.–3. stol. po Kr.), které je první rozsáhlou konfrontací křesťanského myšlení s řeckou filosofií a pokusem rozvrhnout možnosti filosofie křesťan­ské. Čtvrtá kniha navazuje na výklad o víře jako základu správného jednání. Na příkladu křesťanského mučedníka představuje ideál do­konalého člověka, jehož ochota vzdát se vnějších dober není výra­zem nenávisti ke světu, ale svědectvím lásky k Bohu. Řecko-české vydání.

Stromata IV je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Klement Alexandrijský. Přečtěte si s námi knihu Stromata IV na peticenemocnicesusice.cz

Stromata IV (Kléméns Alexandrijský) | Detail knihy | ČBDB.cz

Stromata IV - Klement Alexandrijský . Další svazek stěžejního díla Klementa Alexandrijského (2.-3. stol. po Kr.), které je první rozsáhlou konfrontací křesťanského myšlení s řeckou filosofií a pokusem rozvrhnout možnosti filosofie křesťan­ské.
STROMATA IV. Autor Alexandrijský Kléméns. Další svazek stěžejního díla Klementa Alexandrijského (2.-3. stol. po Kr.), které je první rozsáhlou konfrontací křesťanského myšlení s řeckou filosofií a pokusem rozvrhnout možnosti filosofie křesťan­ské.