Psychologie osobnosti

Peticenemocnicesusice.cz Psychologie osobnosti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Pavel Říčan

NÁZEV SOUBORU: Psychologie osobnosti.pdf

POPIS

Rozšířené a přepracované vydání známé publikace je určeno nejen studentům psychologie, ale i těm, kteří poznatky tohoto oboru využívají například v pomáhajících profesích, nebo těm, kteří chtějí nalézt odpověď na otázky týkající se psychologie osobnosti, ať již ze zájmu o vlastní rozvoj, či ve snaze porozumět svým nejbližším. Monografie učebnicového typu pojednává o jednotlivých složkách osobnosti a systematicky popisuje individuální rozdíly. Autor čtenáře seznamuje s metodami psychodiagnostickými i humanisticko-psychologickými. Kniha se tak stává neocenitelnou příručkou pro všechny, kteří se o obor hlouběji zajímají.

Psychologie osobnosti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Říčan. Přečtěte si s námi knihu Psychologie osobnosti na peticenemocnicesusice.cz

Psychologie osobnosti - WikiKnihovna

Psychologie osobnosti usiluje o poznání a pochopení člověka, jeho psychiky, stejně tak i o sebepoznání a sebeporozumění. Činí tak různým způsobem a s použitím různých metod. Všechny z nich mohou být užitečné, ale žádná z nich není ta jediná a výlučná, která by mohla přinést objektivní poznatky trvalé hodnoty.
Psychologie, Psychodiagnostika, Psychoterapie, Psychosomatika, Dopravní psychologie, Vyšetření kognitivních funkcí, Komplexní vyšetření osobnosti.