Naposled

Peticenemocnicesusice.cz Naposled Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Charles Burns

NÁZEV SOUBORU: Naposled.pdf

POPIS

Doug se snaží prosadit jako fotograf, performer a básník, ale právě teď se skrývá ve sklepě a bojí se vyjít ven – na poslední akci ho totiž někdo ztloukl do krve. Své strachy ubíjí uklidňujícími prášky a propadá se do pokroucených nočních můr: hromady červenobílých vajec, mimozemská továrna, tajemný úl v pouštním městě, kterému vládne mladá královna. Pochopí nakonec Doug, a spolu s ním i čtenář, jak to spolu všechno souvisí? Naposled popisuje putování mladého muže za nepříjemnou pravdou a „čistou linkou“ ztělesňuje fantaskní alternativní realitu. Naposled je trilogie propracovaná do posledního detailu, která nade vše vyniká v sebrané podobě.

Trávit čas knihou Naposled! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Naposled a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Marta Kubišová naposledy — iVysílání — Česká televize

obejmi mě lásko možná je to naposled. Jenom ať to se mnou sype dolů nahoru. Nejkrásnější muzika je rachot motoru. V mý hrudi bije semtex, já mám závit na doraz, hlavně ať to strážnej anděl zase stihne včas. Životem se řítím jako postřelenej bejk, já nejsem Švejk.
Všechny informace o produktu Kniha Kdo se směje naposled… - Anna Novotná , Jiří Votruba, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kdo se směje naposled… - Anna Novotná , Jiří Votruba.