Muž, který stál v cestě

Peticenemocnicesusice.cz Muž, který stál v cestě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Ivan Fíla

NÁZEV SOUBORU: Muž, který stál v cestě.pdf

POPIS

Strhující román o muži, který se v srpnu 1968 pod hrozbou likvidace vzepřel okupantské moci a jako jediný nepodepsal potupný moskevský dokument. Autor Ivan Fíla rozehrává fascinující drama o hrdinství a zradě odhalující detailní pohled do životů lékaře a politika Františka Kriegla a jeho protivníka, ďáblova advokáta Gustáva Husáka. Jsme svědky zákulisních intrik předcházejících osudné noci z 20. na 21. srpna 1968, pozadí únosu šesti československých stranických a vládních představitelů do Moskvy a postupného lámání charakterů během jednání v Kremlu. Ojedinělá kronika času a osudů o vězních dogmatu a touhách českého a slovenského národa na cestě do pekla. Autor se opírá o nedocenitelné dokumenty z přísně střežených ruských archivů, které nebyly doposud publikovány.Příběh zaujal filmové producenty doma i v zahraničí a plánuje se jeho zfilmování v mezinárodní koprodukci.

Muž, který stál v cestě je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ivan Fíla. Přečtěte si s námi knihu Muž, který stál v cestě na peticenemocnicesusice.cz

Muž, který stál v cestě. Kriegela si zahraje Töpfer ...

Muž, který stál v cestě 298,-Ihned ke čtení Koupit Strhující román o Františku Krieglovi, který v srpnu 1968 jako jediný nepodepsal moskevskou kapitulaci.
Muž, který stál v cestě Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788024262901. Ivan Fíla ...