K porodu bez obav

Peticenemocnicesusice.cz K porodu bez obav Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Blanka Čermáková

NÁZEV SOUBORU: K porodu bez obav.pdf

POPIS

Příchod nového človíčka na svět je bezpochyby nádherný okamžik. Někdy však těhotenství a blížící se porod – jakkoli jsou pro život ženy přirozené – mohou v nastávající mamince vyvolat nejistotu a obavy. Dokážu vše, co se ode mě očekává? Zvládnu porodní bolesti? Budu vědět, co mám dělat?Autorka, zkušená porodní asistentka, vás může podobných obav zbavit. Společně projdete fyzickými a psychickými změnami provázejícími vaše těhotenství. Prozradí, co vás čeká v těhotenské poradně a co se skrývá za pojmy a zkratkami v těhotenské průkazce. Doporučí vhodné cviky a jejich sestavy, které vám období očekávání i porod sám pomohou usnadnit. Osvojíte si účinné relaxační a dechové techniky. Projdete si jednotlivými porodními dobami a autorka vám vyloží svůj názor na výhody i nevýhody jednotlivých způsobů porodů. Pomůže vám také připravit se na další změny – v období šestinedělí.Tato kniha vám zkrátka poradí, co můžete sama udělat pro to, aby příchod vašeho děťátka na svět byl co nejsnadnější. Po jejím přečtení se porodu přestanete bát. Začnete se těšit…

Trávit čas knihou K porodu bez obav! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu K porodu bez obav a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Porod bez Obav.cz - první on-line předporodní kurz v ČR

K porodu bez obav - Blanka Čermáková . Příchod nového človíčka na svět je bezpochyby nádherný okamžik. Někdy však těhotenství a blížící se porod - jakkoli jsou pro život ženy přirozené - mohou u nastávající maminky vyvolat nejistotu a obavy.
E-kniha K porodu bez obav od Blanka Čermáková. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup.