Americká královna

Peticenemocnicesusice.cz Americká královna Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Sierra Simone

NÁZEV SOUBORU: Americká královna.pdf

POPIS

Začalo to polibkem ukradeným pod anglickou oblohou a skončilo cestou k oltáři.Začalo to tím, že americký prezident vyslal nejlepšího přítele, aby mě pro něj získal, a skončilo to mým srdcem rozeklaným vedví.Začalo to pohřbenými tajnostmi a nebezpečnými touhami… a skončilo u nás tří. Spojila nás láska plná nenávisti, láska ostřejší než břitva.Jmenuji se Greer Gallowayová a sloužím k potěše prezidenta Spojených států.Tohle je příběh americké královny.

Trávit čas knihou Americká královna! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Americká královna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Americká královna krásy unikla smrti s lebkou v břiše ...

Albert zemřel v roce 1861 na tyfus. Stalo se tak v roce, kdy vypukla americká občanská válka. Po smrti svého chotě Královna Viktorie rozhodla, že jeho komnaty musí být zachovány v nezměněném stavu, a stejně tak i každého večera musí být na Albertovo lůžko položeny jeho šaty.
Americká královna od Sierra Simone v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.