Miláček

Peticenemocnicesusice.cz Miláček Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Guy de Maupassant

NÁZEV SOUBORU: Miláček.pdf

POPIS

Román Miláček nás přenáší do Paříže na konci 19. století, kde se ctižádostivý sukničkář George Duroy nachází ve velmi špatné finanční situaci a hledá práci. Neváhá přitom využít své přitažlivosti pro něžné pohlaví, nevadí mu prožívat několik paralelních vztahů zároveň a neštítí se udělat cokoliv, co ho přiblíží jeho snu mít moc a peníze.

Trávit čas knihou Miláček! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Miláček a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Guy de Maupassant: Miláček. Příběh neodolatelného ...

Miláček takový sice není, má sice ono jasné poselství naznačené v ostatních komentářích, leč já přesto nemohu hlavní postavu přehlédnout a dělat, že je jen součástí celku, jelikož on je zcela aktivním účastníkem děje a musí mít charizma z toho jednoduchého důvodu, že jeho postava ho má.
Tedy tento běžný repertoár proložím občas nějakou klasikou a z tohoto důvodu se mi v knihovně zjevil Miláček. Nebudu chodit kolem horké kaše, pochutnal jsem si. Vyloženě jsem si liboval v té klasické formě vyprávění, kdy děj stojí na prvním místě a jeho kompozice je v mistrných rukou vtahující.