Čaroděj a sklo

Peticenemocnicesusice.cz Čaroděj a sklo Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Stephen King

NÁZEV SOUBORU: Čaroděj a sklo.pdf

POPIS

Magická směs fantasy a hororu, vizionářská série Stephena Kinga, která se nepodobá ničemu, co jste kdy četli.Roland, poslední pistolník, a jeho družina těsně vyvázli z jednoho světa a vstoupili do dalšího. Právě zde svým druhům Roland vypráví dávný příběh jedné lásky a dobrodružství, ve kterém hraje hlavní roli pozoruhodná žena – Susan Delgadová. Čaroděj a sklo je strhující vyprávění plné šokujících obratů.

Hledáte knihu Čaroděj a sklo? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Stephen King? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Čaroděj a sklo | KNIHCENTRUM.cz

Ahoj, Sháním tištěnou knihu Čaroděj a sklo - King Stephen pro tatínka k narozeninám, nikde se mi nedaří ji sehnat. Obracím se na vás prosím, kdyby náhodou někomu ležela zbytečné doma a chtěl by ji prodat.
Čaroděj a sklo je po Pistolníku, Třech vyvolených a Pustinách čtvrtou knihou z celkem sedmi, které tvoří dlouhý příběh, nazvaný Temná věž. Děj celé série se odehrává v neobyčejném světě, zaplněném ohromujícími vizuálními obrazy a nezapomenutelnými postavami. Temná věž se nepodobá ničemu, co jste zatím četli.