Psychosociální problematika v ošetřovatelské profesi

Peticenemocnicesusice.cz Psychosociální problematika v ošetřovatelské profesi Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Alena Mellanová

NÁZEV SOUBORU: Psychosociální problematika v ošetřovatelské profesi.pdf

POPIS

Publikace vychází z výsledků výzkumných prací v ošetřovatelství za posledních 45 let. Uvádí výsledky studií zaměřených na psychosociální problematiku v ošetřovatelství. Čtenář získá přehled o psychických předpokladech pro práci sestry a o problematice adaptace na náročnost sesterské profese. Pozornost autorky je zaměřena také na sociální interakci a možnosti aktivního nácviku profesionálního chování.Ze získaných informací lze také odvodit, jak by mělo probíhat přijímací řízení do ošetřovatelských studijních programů, aby se ze studentek staly úspěšné sestry, které budou svoji práci vykonávat celoživotně.

Hledáte knihu Psychosociální problematika v ošetřovatelské profesi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Alena Mellanová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Psychosociální problematika v ošetřovatelské profesi ...

Psychosociální problematika v ošetřovatelské profesi (978-80-247-5589… Cena 174 Kč Detail Kniha - autor Alena Mellanová, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace vychází z výsledků výzkumných prací v ošetřovatelství za posledních 45 let.
Mellanová A. Psychosociální problematika v ošetřovatelské profesi. 1. vydání. Praha: GRADA Publishing, 2017, 112 s., ISBN 978- 80-9949-5. Cena: 199 Kč. Publikace je pojednána jako přehled výsledků výzkumných prací v ošetřovatelství za posledních 45 let.