Cheesecakes

Peticenemocnicesusice.cz Cheesecakes Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Mirka van Gils Slavíková

NÁZEV SOUBORU: Cheesecakes.pdf

POPIS

Všechny recepty jsou dílem známé šéfcukrářky Mirky van Gils Slavíkové, která je připravovala v Kulinářském ateliéru Appetito. Je napsaná tak, aby jí porozuměli začátečníci a aby v ní našli inspiraci také zkušení cukráři. Každý recept jsme tu pečlivě několikrát vyzkoušeli, ochutnali, pak nafotili a nakonec s láskou snědli. Ty nejlepší jsme pak zařadili do této knihy.

Trávit čas knihou Cheesecakes! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Cheesecakes a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

woolworths.com.au

O vikendu jsem se chystali na ples a ja mela za ukol neco sladkeho a tyhle mini cheesecakes byly na tuhle prilezitost uplne perfektni. Vyzkousejte a dejte vedet, jak vam chutnalo. Odpovědět. Bibinka. 26. 2. 2012 13:48:58.
The Cheesecake Factory Special Lemonade Sweet and tart, made fresh at the bar. Garnished with a sugar rim. Flavored Lemonades. Strawberry, Raspberry or Cucumber. Soft Drinks Coke, Diet Coke, Coke Zero, Barq's Root Beer, Sprite, and Dr Pepper. As always, refills ar...