Kuchařka pro supertátu

Peticenemocnicesusice.cz Kuchařka pro supertátu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Ondřej Holinka

NÁZEV SOUBORU: Kuchařka pro supertátu.pdf

POPIS

Kuchařka pro tatínky je plná nadupaných receptů prověřených opravdovým tátou a kopou mlsných malých pus. Obsahuje nejen deset tematických kapitol, kdy táta vaří polívky, dělá svačinky i oblíbené omáčky a těstoviny, ale také zápisky z Ondrova deníku, v nichž se mimo jiné dozvíte, jak nepropadnout alkoholismu, jak vyřešit problem a nevyžírat pořád dokola ledničku a mnoho dalších zážitků z jeho šťastných I zoufalejších dní. A kniha dá prostor pro vyjádření se i dalším tátům. Ondrovy recepty zaberou minimum času – jinak byste se z toho kolotoče „snídání, svačení, obědvání, žadonění, svačení, zase svačení, kňourání a večeření“ nikdy nevymotali. Podrobně popsané postupy zvládne i táta nevařící a inspirací budou tomu v kuchyni zběhlému. Být dobrým tátou je šichta na plný úvazek, a je celkem jedno, jestli jste táta pracující nebo ten na rodičovské dovolené. Pojďte společně s Ondrou nakopat zavedeným regulím (nikoliv mámám) zadek třeba holinou a dokažte všem, ale především sobě, že jste skvělý táta, a že klidně zvládnete týden bez volání po mamince!

Hledáte knihu Kuchařka pro supertátu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Ondřej Holinka? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kuchařka pro supertátu / Nejlevnější knihy

Kuchařka pro supertátu. 479 To se mi líbí. Být dobrým tátou je šichta na plný úvazek, a je jedno, jestli jsi táta pracující nebo ten na mateřské. Kuchařka pro supertátu - dárek, který usnadní život!
Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online.