Jóga

Peticenemocnicesusice.cz Jóga Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Aljoscha Schwarz

NÁZEV SOUBORU: Jóga.pdf

POPIS

Kniha pojednává o zjednodušeném systému ke zvládnutí jógy, který její autoři nazvali Jóga easy.Jóga je vynikající příležitostí k tomu, aby se tělo, duše a duch dostaly do harmonie, k zachování zdraví a ohebnosti do vysokého věku a pro nalezení vnitřního klidu a vyrovnanosti. Cvičení podle této knížky jsou časově nenáročná a mohou se bezpečně provádět bez učitele.

Trávit čas knihou Jóga! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jóga a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jóga - Seznam.cz

Obličejová jóga je série speciálních cviků, jejichž cílem je uvolnit a také posílit svaly na obličeji a na krku. Můžete ji provozovat v jakémkoli věku a v podstatě kdekoli (i když - v tramvaji plné lidí to není úplně ono).
Jóga je živý organismus, který se neustále proměňuje. Zároveň se jóga stále zkoumá, mnohé o ní ještě nevíme a něco ani nikdy vědět nebudeme. Zajímavá je nejen její historie, ale i současná podoba. Když dorazila ve 20. století z Východu na Západ, stala se pro některé pouhým cvičením, jiní ale skrze ni hledají ...