Jóga

Peticenemocnicesusice.cz Jóga Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Aljoscha Schwarz

NÁZEV SOUBORU: Jóga.pdf

POPIS

Kniha pojednává o zjednodušeném systému ke zvládnutí jógy, který její autoři nazvali Jóga easy.Jóga je vynikající příležitostí k tomu, aby se tělo, duše a duch dostaly do harmonie, k zachování zdraví a ohebnosti do vysokého věku a pro nalezení vnitřního klidu a vyrovnanosti. Cvičení podle této knížky jsou časově nenáročná a mohou se bezpečně provádět bez učitele.

Trávit čas knihou Jóga! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jóga a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Home - Jóga cvičení Liberec

Jóga pro zdravá záda. Nastupte na cestu zdravých zad bez bolesti. Jejich pevnost a pružnost brzy pocítí v každodenním životě. 2 lekce.
A jóga (szanszkrit: योग) a tudat átalakítását, illetve a karma és az újjászületés körforgásából való megszabadulás elérését szolgáló indiai vallási módszerek és technikák. A keleti bölcselet egy formája, ami Indiában fejlődött ki a hinduizmus kulturális közegében. Több indiai bölcseleti munka tárgyalja és igen fontos szerepet játszik a hindu ...