Poznáváme homeopatii

Peticenemocnicesusice.cz Poznáváme homeopatii Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Kateřina Formánková

NÁZEV SOUBORU: Poznáváme homeopatii.pdf

POPIS

Homeopatie je léčebná metoda s dávnou tradicí a jasnými pravidly, aplikovaná s úspěchem u nás i v zahraničí. Tato praktická příručka přináší souhrn základních informací o šetrném způsobu léčby, který nenahrazuje, ale účinně doplňuje postupy klasické medicíny.Seznamte se s tím, jak homeopatii v běžném životě používat! Knížka je určena pro každou domácnost. Dočtete se v ní o možnostech homeopatické léčby a jejích výhodách. Homeopatické léky jsou přípravky, které využívají přírodní látky ve velmi malých dávkách. Díky tomu léčí bez vedlejších účinků s ohledem na momentální zdravotní stav pacienta. Druhé vydání je obohaceno o kapitoly užívání léků ve stáří, o léčbu některých ortopedických diagnóz (ostruhy, tenisový loket, bolesti krční a bederní páteře), o první pomoc ve stomatologii (strach z ošetření, snášení bolesti) a rovněž o kapitolu gynekologie (těhotenství, pomoc při porodu, menstruační obtíže). Autorky vám také poradí, jak si vybavit homeopatickou lékárničku pro domov i na cesty.

Hledáte knihu Poznáváme homeopatii? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Kateřina Formánková? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Poznáváme homeopatii - Jak se léčit šetrně - Formánková ...

Poznáváme homeopatii - co to je homeopatie? ... Při čtení každé knihy o homeopatii je tedy důležité zapojit také selský rozum, a hlavně si informace důkladně ověřit. Mezi oblíbené knihy patří Kompletní příručka homeopatické léčby od Mirandy Castro. Knihy o homeopatii můžete koupit v každém dobrém knihkupectví.
Poznáváme homeopatii - Kateřina Formánková, Miriam Kabelková, Ilona Ludvíková . Knížka určená pro každou domácnost vyzdvihuje výhody a možnosti léčby homeopatiky, přípravky, které využívají přírodních látek ve velmi malých dávkách, a tím působí šetrně a léčí s ohledem na momentální zdravotní stav.