Hitokiri

Peticenemocnicesusice.cz Hitokiri Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Oskar Fuchs

NÁZEV SOUBORU: Hitokiri.pdf

POPIS

Michael Lindner neprožívá zrovna svoje nejlepší období. Od chvíle, kdy otevřel kletbou chráněný hrob slovenského velmože, aby se zmocnil bájného pokladu, vězí až po uši v problémech. V patách má nejen naštvané čaroděje, oživlé mrtvé a nájemné zabijáky z řad démonů, ale také antimagickou sekci, které už s jeho kousky došla trpělivost. Když Lindner získá, víceméně omylem, meč zvaný Hitokiri, vypadá to, že konečně našel klíč k řešení všech svých problémů. Čepel této zbraně vykoval legendární Muramasa Sengo speciálně pro boj s netvory a bytostmi, které považují lidi za vítané zpestření jídelníčku.Jenže k ovládnutí Hitokiri jsou potřeba zkušenosti a čas. Michaelovi se však nedostává ani jednoho.

Trávit čas knihou Hitokiri! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hitokiri a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Hitokiri - Oskar Fuchs | Dobré Knihy.cz

Les quatre hitokiri du Bakumatsu (幕末四大人斬り, Bakumatsu yon daihitokiri?) sont quatre samouraïs de l'histoire du Japon, agissant comme assassins pendant l'époque du Bakumatsu.Ces quatre hommes sont : Kawakami Gensai, Toshiaki Kirino, également connu sous le nom de Hanjirō Nakamura, Tanaka Shinbei et Izō Okada.Soutien à l'empereur Meiji, ils se sont opposés au shogunat Tokugawa.
A Hitokiri (人斬, literally person-slasher) is a swordsman sent out by an important or powerful figure for the express purpose of assassinating others. Although ninja come to mind within popular nomenclature as the traditional Japanese agent of sabotage and assassination in the shadows, hitokiri were more prominent during more peaceful times such as the Edo Period and were more explicitly ...