Dům v Rothschildově aleji

Peticenemocnicesusice.cz Dům v Rothschildově aleji Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Stefanie Zweig

NÁZEV SOUBORU: Dům v Rothschildově aleji.pdf

POPIS

V románu, který je kronikou života bohaté frankfurtské rodiny na začátku 20. století, popisuje autorka s hojností historických detailů život lidí, jejich obavy a naděje. Námětem jejího díla jsou jak obrázky z každodenního života žen v obtížných časech, tak deziluze jednoho muže, jenž chtěl být dobrým Němcem, dal své vlasti vše a jehož přesto nikdy nepovažovali za sobě rovného. Tento muž se nakonec opět vrátil ke svým židovským kořenům. Autorka mnoha bestsellerů překrásně popisuje život této rodiny řádných občanů, mistrovským způsobem nám přibližuje tragiku doby a prostřednictvím barvitého líčení děje, prokládaného humornými prvky, činí román čtenářsky velmi poutavý.

Trávit čas knihou Dům v Rothschildově aleji! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dům v Rothschildově aleji a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dům v Rothschildově aleji - Zweig Stefanie | Artforum ...

Kniha: Dům v Rothschildově aleji (Stefanie Zweig). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Úspěšný obchodník Johann Isidor Sternberg se spolu se svou rodinou stěhuje do domu v Rothschildově aleji. Jeho krásná manželka Betsy je již podruhé v jiném stavu. Prvorozený syn zdězdil pýchu a ctižádostivost po otci, jehož sny má naplňovat. Nic nenasvědčovalo tomu, že se nad rodinou začnou stahovat tmavé mraky.