Myslete na velké cíle a dobře se bavte

Peticenemocnicesusice.cz Myslete na velké cíle a dobře se bavte Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Bill Zanker

NÁZEV SOUBORU: Myslete na velké cíle a dobře se bavte.pdf

POPIS

Donald J. Trump je ikona a dokonalý příklad amerického úspěchu. Hvězda pořadu The Apprentice a developer jedněch z nejprestižnějších staveb na světě. Bill Zanker založil firmu The Learning Annex s pěti tisíci dolary. Postupně z ní vytvořil firmu s příjmem pěti milionů dolarů ročně. To bylo předtím, než se potkal s Donaldem Trumpem. O třicet měsíců později, když se Zanker naučil myslet ve velkém, začala jeho firma The Learning Annex vydělávat prodejem sto milionů ročně. A rozrůstá se dál. Oba představují živé příklady toho, jak myslet ve velkém a jak poznat, kdy je třeba agresivně podpořit své názory, a to bez ohledu na to, co by mohli vaši kritikové nebo oponenti říci. To vám může napomoci dosáhnout co největších osobních a profesních úspěchů.

Trávit čas knihou Myslete na velké cíle a dobře se bavte! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Myslete na velké cíle a dobře se bavte a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Myslete na velké cíle a dobře se bavte v obchodě i životě ...

Myslete na velké cíle a dobře se bavte. Nové Vydavatel: Pragma : Počet stran: 312 : Kategorie: Populárně naučná pro dospělé : Podkategorie: Kariéra : ISBN: 978-80-7349-208-3 : EAN: 9788073492083: Int. číslo: 105158: Popis: Donald J. Trump je ikona a dokonalý příklad amerického úspěchu. Hvězda pořadu The Apprentice a ...
Všechny informace o produktu Kniha Myslete na velké cíle a dobře se bavte v obchodě i životě - Bill Zanker, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Myslete na velké cíle a dobře se bavte v obchodě i životě - Bill Zanker.