Strategický marketing

Peticenemocnicesusice.cz Strategický marketing Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Dagmar Jakubíková

NÁZEV SOUBORU: Strategický marketing.pdf

POPIS

Publikace uznávané autorky se jako jediná na českém trhu komplexně věnuje problematice strategického marketingu, tvorbě marketingových strategií a trendům v této oblasti. Je určena jak marketingovým praktikům, manažerům a podnikatelům, tak studentům vysokých škol a MBA studií. Kniha přehledně zasvěcuje do problematiky strategického marketingu, vysvětluje jeho obsah a důležitost v rámci každého podnikání. Od podstaty strategického marketingu se dostáváme k jednotlivým etapám strategického řídící procesu, kterými jsou situační analýza včetně predikce budoucího vývoje, plánování, realizace a kontrola, a to jak na úrovni celé firmy, tak na úseku marketingového řízení. Velká část knihy je věnována konkrétním strategiím v rámci produktové, distribuční, cenové a komunikační politiky firmy. Srozumitelný výklad je doplněn příklady z praxe reálných firem.

Trávit čas knihou Strategický marketing! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Strategický marketing a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

The Strategic Marketing Process: A Complete Guide | Cleverism

The study and practice of marketing have broadened considerably, from an emphasis on marketing as a functional management issue, to a wider focus on the strategic role of marketing in overall ...
Strategic Marketing. SMM. ROI. Teaching You The Essentials Engage Your Target Market. Social Media Consulting. PPC. Responsive Ads. SMM. More Customer = More $ Monetize Your Social Media Following. Generating More Buisness. SMM. ROI. Free Analysis And Consultation CALL : 616-745-5600.