2000 nejpoužívanějších německých slov + CD MP3

Peticenemocnicesusice.cz 2000 nejpoužívanějších německých slov + CD MP3 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Jana Navrátilová

NÁZEV SOUBORU: 2000 nejpoužívanějších německých slov + CD MP3.pdf

POPIS

Příručka je určena pro ty, kteří se učí německy. Ať již jde o začátečníky nebo i středně pokročilé. Umožní vám zopakovat si nejfrekventovanějších 2000 slov. Pokud je ovládáte, můžete již německy velmi efektivně komunikovat. Německá slovíčka jsou v knize řazena abecedně. Za každým z nich je uveden český překlad a následuje věta. Uvědomíte si tak vazby a kontext, jak bývá daný výraz nejčastěji užíván. Na CD najdete pět poslechových lekcí. Jsou určeny k procvičování výslovnosti a pomohou vám také zafixovat si slovo v mluvené podobě, abyste mu dokázali okamžitě porozumět. Pro pokročilejší je určen speciální bonus - cvičení pouze v němčině.

Trávit čas knihou 2000 nejpoužívanějších německých slov + CD MP3! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu 2000 nejpoužívanějších německých slov + CD MP3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

2000 nejpoužívanějších německých slov | Albatrosmedia.cz

Uloz.to is the largest czech cloud storage. Upload, share, search and download for free. Credit allows you to download with unlimited speed.
2000 nejpoužívanějších španělských slov od 99 Kč 1 poptávka Angličtina 2000 nejdůležitějších slovíček 1 poptávka 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte + CD MP3