Naše bylinky v tradiční čínské medicíně

Peticenemocnicesusice.cz Naše bylinky v tradiční čínské medicíně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Thomas Avery Garran

NÁZEV SOUBORU: Naše bylinky v tradiční čínské medicíně.pdf

POPIS

Praktický průvodce světem našich bylinek využitelný každým, kdo se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejím praktickým využitím v našich neorientálních podmínkách. V knize najdete 58 bylinek běžně používaných v západním světě včetně barevných fotografií. U každé z bylinek jsou uvedeny informace týkající se její energie, funkce a indikace, energetických kanálů, dávkování, přípravy i kontraindikace.

Hledáte knihu Naše bylinky v tradiční čínské medicíně? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Thomas Avery Garran? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Naše bylinky v tradiční čínské medicíně - Thomas Avery ...

Naše bylinky v tradiční čínské medicíně: Praktický průvodce Praktický průvodce světem našich bylinek využitelný každým, kdo se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejím praktickým využitím v našich neorientálních podmínkách.
Podrobný popis Naše bylinky v tradiční čínské medicíně, Thomas Avery Garran. Praktický průvodce světem našich bylinek využitelný každým, kdo se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejím praktickým využitím v našich neorientálních podmínkách.