Naše bylinky v tradiční čínské medicíně

Peticenemocnicesusice.cz Naše bylinky v tradiční čínské medicíně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Thomas Avery Garran

NÁZEV SOUBORU: Naše bylinky v tradiční čínské medicíně.pdf

POPIS

Praktický průvodce světem našich bylinek využitelný každým, kdo se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejím praktickým využitím v našich neorientálních podmínkách. V knize najdete 58 bylinek běžně používaných v západním světě včetně barevných fotografií. U každé z bylinek jsou uvedeny informace týkající se její energie, funkce a indikace, energetických kanálů, dávkování, přípravy i kontraindikace.

Trávit čas knihou Naše bylinky v tradiční čínské medicíně! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Naše bylinky v tradiční čínské medicíně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Naše bylinky v tradiční čínské medicíně - Thomas ...

Naše bylinky v tradiční čínské medicíně - Thomas Avery Garran Praktický průvodce světem našich bylinek využitelný každým, kdo se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejím praktickým využitím v našich neorientálních podmínkách.
Praktický průvodce světem našich bylinek vhodný pro každého, kdo se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejím praktickým využitím v našich podmínkách. V knize najdete 58 bylinek, z nichž většina u nás běžně roste nebo se pěstuje. Jednotlivé bylinky jsou zařazeny celkem do 14 kapitol podle toho, do které kategorie léčiv v čínské medicíně patří.