Nový zákon - Slovo na cestu

Peticenemocnicesusice.cz Nový zákon - Slovo na cestu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Nový zákon - Slovo na cestu.pdf

POPIS

Slovo na cestu je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible. Převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a formulace, které mohou být dnešnímu člověku vzdálené. Pomáhá tak čtenáři pochopit myšlenky a smysl původního biblického textu. Velkou oblibu si získal nejen mezi začínajícími, ale i zkušenými čtenáři Bible. Ti oceňují, že mohou lépe číst i delší oddíly najednou, a objevovat tak nové souvislosti. SNC je českou obdobou populárních překladů The Living Bible a Hoffnung für alle, případně Good News Bible nebo Gute Nachricht Bibel. Kniha vychází v nové moderní grafické úpravě včetně světově proslulých ilustrací od Annie Vallotton.

Nový zákon - Slovo na cestu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Nový zákon - Slovo na cestu na peticenemocnicesusice.cz

Nový zákon Slovo na cestu / Nejlevnější knihy

Kupte knihu Nový zákon Slovo na cestu s 24 % slevou za 112 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Počtvrté je Nový zákon - Slovo na cestu vydán (po další revizi textu) v roce 2000. V listopadu 2010 vydala Česká biblická společnost (ČBS) jednosvazkový Nový zákon - Slovo na cestu. Nová sazba je doplněna ilustracemi od Annie Vallottonové. Překlad celé Bible v jednom svazku vydala Česká biblická společnost v dubnu 2011.