Zima elfů I.

Peticenemocnicesusice.cz Zima elfů I. Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Bernhard Hennen

NÁZEV SOUBORU: Zima elfů I..pdf

POPIS

Obklopena jásajícím lidem se právě tak krásná jako chladná královna elfů Emerelle vydává na legendární Slavnost světel, při níž mají knížata všech elfích kmenů Albenu potvrdit její vládu. Ale pod lesklým povrchem slavnosti doutná nespokojenost a touha po moci. Jen díky šťastnému řízení osudu přežila elfí královna už dva pokusy o atentát. Přesto se Ollowainovi, veliteli její tělesné stráže, nepodaří vládkyni účast na oslavách rozmluvit. Ollowain chová podezření, že osnovatele vražedných útoků je třeba hledat přímo mezi elfími knížaty. V zoufalství najímá Silwynu, tajemnou a neomylnou lučištnici kmene Mauwaranů. Když královnu opět mine šíp jen o vlásek, zmocňuje se Ollowaina strašlivé podezření. Hraje Silwyna dvojí hru? Poskytl on sám Emerelliným nepřátelům informace, kdy bude královna nejzranitelnější?

Trávit čas knihou Zima elfů I.! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zima elfů I. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zima Elfů II (Elfenwinter)

Všechny informace o produktu Kniha ZIMA ELFŮ I. - Bernhard Hennen, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze ZIMA ELFŮ I. - Bernhard Hennen.
Obklopena jásajícím lidem se právě tak krásná jako chladná královna elfů, Emerelle, vydává na legendární Slavnost světel, při níž mají knížata všech