Domácnost

Peticenemocnicesusice.cz Domácnost Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Monique Wortelboer

NÁZEV SOUBORU: Domácnost.pdf

POPIS

Autorka představuje ve své knize pokus podívat se na domácnost a rodinu z pozitivního a kvalitativního hlediska. Zkoumá, jaký smysl může mít domácnost pro dítě v prvních sedmi letech nebo pro školáka a pro dítě v pubertě. Jaké možnosti individuálního vývoje nám může domácnost nabídnout? Co můžeme v domácnosti objevovat, čemu se můžeme naučit? Jaké možnosti vývoje nabízí muži nebo ženě a jaký význam to má pro celou společnost?

Domácnost je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Monique Wortelboer. Přečtěte si s námi knihu Domácnost na peticenemocnicesusice.cz

Domácí a kuchyňské potřeby do bytu i domu | xdomacnost.cz

Rady a návody pro každého a pro každou situaci. Další rady v kategorii. Jak čistit kamennou podlahu (mýdlový roztok) Jak desinfikovat podlahu při vytírání (terpentýn)
Domácnost; Podnikatel; Moje Yello. Přihlašte se do Moje Yello. E-mailová adresa: Heslo: Zapomněli jste heslo? Přihlásit se. Yello vám pomůže posvítit si na energii. Férová cena za elektřinu a plyn je naše specialita. A změna je snadná. Spočítejte si hned a bez námahy, kolik vám ušetříme za energii nebo plyn.