Holky na stopě: Vážné podezření

Peticenemocnicesusice.cz Holky na stopě: Vážné podezření Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Barbara Wendelken

NÁZEV SOUBORU: Holky na stopě: Vážné podezření.pdf

POPIS

Před velikonočními svátky uspořádá Lucčina třída bazar. Prodejem vlastnoručně malovaných vajíček se jim podaří získat velký obnos peněz. Kasičku s penězi svěří paní učitelka přes Velikonoce Filipovi. Když ji ale následně přinese do školy, je prázdná a podezření padne právě na Filipa. Lucka věří, že peníze nevzal. Společně s Petrou a Patricií se pouští do pátrání. Podaří se jim nalézt pravého viníka? Proč chtěl někdo svalit vinu na Filipa?

Trávit čas knihou Holky na stopě: Vážné podezření! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Holky na stopě: Vážné podezření a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Holky na stopě - Záhadné zmizení - Barbara Wendelken ...

Tahle rafinovaná skupinka založila webovou stránku, kde podlým způsobem pomlouvá a zesměšňuje spolužáky. Dívky z detektivního klubu Tři holky na stopě náhodou dopadly jednu dívku při krádeži v obchodě. Avšak jaký div! Krádež je vstupenkou do této podivné party! Ve třech kamarádkách roste podezření.
Holky na stopě - Vážné podezření. Barbara Wendelken. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Před velikonočními svátky uspořádá Lucčina třída bazar. Prodejem vlastnoručně malovaných vajíček se jim podaří získat velký obnos peněz.