Život s bylinkami

Peticenemocnicesusice.cz Život s bylinkami Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Život s bylinkami.pdf

POPIS

V této knize se dozvíte, jak a které bylinky s úspěchem pěstovat, a to bez ohledu na to, zda máte k dispozici zahrádku, nebo jen parapet kuchyňského okna. Když se necháte vést radami na stánkách této knihy, vypěstujete si potřebné bylinky i za těch nejskromnějších podmínek. Získáte informace o pěstování bylinek, jak o ně pečovat, jak je množit a jak sklízet a v neposlední řadě jak je používat a jak konzumovat.

Trávit čas knihou Život s bylinkami! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Život s bylinkami a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Zdravý život s bylinkami - Maria Treben | Knihy.ABZ.cz

Kniha: Život s bylinkami Pro kuchyň, zdraví a krásu V této knize se dozvíte, jak a které bylinky s úspěchem pěstovat, a to bez ohledu na to, zda máte k dispozici zahrádku, nebo jen parapet kuchyňského okna.
Zdravý život s bylinkami 2001; všech 19 knih autora. Kniha Zdravý život s bylinkami je v. Přečtených: 6x: Knihotéce: 2x: Chystám se číst: 6x: Chci si koupit: 6x: dalších seznamech: 2x: Nápověda - Podmínky užit ...