Patchwork

Peticenemocnicesusice.cz Patchwork Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Brioni Greenberg

NÁZEV SOUBORU: Patchwork.pdf

POPIS

Nápady, rady a fígle na práci s předstříhanými sadami patchworkových látek V knize najdete inspiraci pro tvorbu z předstříhaných sad, ale také spoustu nápadů k zužitkování látek či nejrůznějších odstřižků, které už máte doma. Vdechnete jim tak nový život a zaskví se v originálních výtvorech. S použitím quiltovacích a patchworkových technik přeměníte „pre-cut“ sety, jako jsou jelly rolls, layer cakes a charm packs, v úžasná moderní díla.Díky srozumitelným návodům a postupům krok za krokem zaplníte svůj byt užitečnými a krásnými dekami či jinými patchworkovými kousky. Využijete také staré zásoby látek, zbavíte se drobných odstřižků i zbylých čtverečků a dáte tak vzniknout novým výrobkům. Hotové sady jsou neodolatelné. Ať se jimi budete probírat v obchodě nebo si je prohlížet na webu e-shopu, stejně nejlépe vyniknou na díle, které z nich vytvoříte. Stačí jen rozbalit sadu, zapnout stroj a můžete začít!

Hledáte knihu Patchwork? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Brioni Greenberg? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Patchwork Andrea Votrubcová

Patchwork Dája - Výroba a prodej výrobků, polštářů a přehozů vyrobených metodou patchwork. Prodej látek a pomůcek pro patchwork.
En esta tarea de manualidad, vamos a aprender cómo hacer un quilt o colcha de patchwork siguiendo paso a paso las diferentes técnicas utilizadas en el arte del patchwork. Es el momento de iniciarse al patchwork y lanzarse a crear un diseño propio e original con telas a tu gusto.