Patchwork

Peticenemocnicesusice.cz Patchwork Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Brioni Greenberg

NÁZEV SOUBORU: Patchwork.pdf

POPIS

Nápady, rady a fígle na práci s předstříhanými sadami patchworkových látek V knize najdete inspiraci pro tvorbu z předstříhaných sad, ale také spoustu nápadů k zužitkování látek či nejrůznějších odstřižků, které už máte doma. Vdechnete jim tak nový život a zaskví se v originálních výtvorech. S použitím quiltovacích a patchworkových technik přeměníte „pre-cut“ sety, jako jsou jelly rolls, layer cakes a charm packs, v úžasná moderní díla.Díky srozumitelným návodům a postupům krok za krokem zaplníte svůj byt užitečnými a krásnými dekami či jinými patchworkovými kousky. Využijete také staré zásoby látek, zbavíte se drobných odstřižků i zbylých čtverečků a dáte tak vzniknout novým výrobkům. Hotové sady jsou neodolatelné. Ať se jimi budete probírat v obchodě nebo si je prohlížet na webu e-shopu, stejně nejlépe vyniknou na díle, které z nich vytvoříte. Stačí jen rozbalit sadu, zapnout stroj a můžete začít!

Hledáte knihu Patchwork? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Brioni Greenberg? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

PATCHWORK - Ludmila Škrobáková

Patchwork je zvláštní technika sešívání látek. Jedná se o sešívání malých, různě barevných kousků tak, že spolu vytvářejí větší geometrické vzory. Původně vznikl z nutnosti využít i ten nejposlednější kousek látky, ale tak, aby výsledek vypadal pěkně.
Patchwork výrobky a další sortiment. Akce. Koupit. Kapsář námořní s aplikacemi. 1 050 Kč ...