Střet králů - 2 (kniha druhá)

Peticenemocnicesusice.cz Střet králů - 2 (kniha druhá) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: George R.R. Martin

NÁZEV SOUBORU: Střet králů - 2 (kniha druhá).pdf

POPIS

Čas zešílel. Deset let dlouhé léto pokoje a hojnosti se blíží ke konci, a jako zuřivá bestie se neodvratně blíží krutá, mrazivá zima. Dva mocní muži - král Robert Baratheon a lord Eddard Stark - kteří třímali žezlo moci v časech nuceného míru, jsou mrtví. Zatímco oblohu protíná znamení zkázy - kometa barvy krve a plamene - o moc nad rozdělenou říší bojuje šest frakcí. Eddarův syn Robb byl korunován za Krále severu. Na jihu vládne domnělý následník trůnu Joffrey Baratheon, oběť intrik dvořanů v Králově přístavišti. O trůn usilují také dva Robertovi bratři a ke starému způsobu dobývání se rovněž vrací v nemilost upadlý rod Železných mužů. V bitvě o světadíl riskuje svou existenci i exilová královna, Matka draků. A na severu se muži Noční hlídky vydávají do krutých končin za Zeď, aby se vypořádali s divokými a Jinými, co tam přebývají. Na pozadí krvesmilstva a bratrovraždy, alchymie a válek lze cenu slávy měřit jen krví. A chuť vítězství mohou poznat pouze muži a ženy z té nejtvrdší oceli... a s tím nejtvrdším srdcem. Protože - když se střetnou králové - chvěje se celá říše.

Střet králů - 2 (kniha druhá) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Přečtěte si s námi knihu Střet králů - 2 (kniha druhá) na peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Střet Králů - George R. R. Martin | Knihy.ABZ.cz

Kniha Střet králů 1+2 - Píseň ledu a ohně - kniha druhá(Martin George R. R.) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
2. kniha v sérii Píseň ledu a ohně. O čem je kniha Střet králů? Toto vydání obsahuje kompletní román, který je vydáván i v rozdělení na první a druhou část. Střet králů je druhá kniha z cyklu Píseň ledu a ohně, kterou napsal známý autor fantasy knih George R. R. Martin.