Marco

Peticenemocnicesusice.cz Marco Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Jussi Adler-Olsen

NÁZEV SOUBORU: Marco.pdf

POPIS

Pátý případ oddělení QMilovníci díla Jussiho Adlera-Olsena se mohou těšit na posílení řad vyšetřovatelského týmu o další zajímavou postavu…Patnáctiletý Marco touží jen po tom stát se dánským občanem a chodit do školy jako každý jiný. Jeho strýc Zola však vládne rodinnému klanuželeznou rukou. Celá rodina Zolu uctívá jako boha a bojí se ho jako ďábla, zatímco on nutí Marca a ostatní děti žebrat a krást. Když ale Marco zjistí, že ho Zola pro vlastní prospěch hodlá zmrzačit, pokusí se o nemožné: uteče. Bohužel přitom náhodou odhalí nebezpečné rodinné tajemství a hra o život začíná. Podaří se mu využít všech svých schopností a něco dokázat? Měl by se obrátit na policii? Prozatím neví, že mu v patách není jen rodina, ale i někdo další. Když na to přijde inspektor Carl Mørck, rozhodne se záhadného mladíka, který má zjevně co říct k případu pohřešovaného vládního úředníka, zachránit. Carl s kolegy Asadem a Rose pozvolna rozplétají nitky rozsáhlé korupční aféry, která je vede ze světa bankovnictví přes ministerstvo až do hloubi afrického pralesa. Nevzalo si oddělení Q tentokrát příliš velké sousto?

Marco je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jussi Adler-Olsen. Přečtěte si s námi knihu Marco na peticenemocnicesusice.cz

Marcó - significado de marcó diccionario

MARC O'POLO PURE ist die anspruchsvoll gehobene Ergänzung der MARC O'POLO Casual Kollektion für Damen. MARC O'POLO Pure steht für Premium Design, hochwertige, luxuriöse Qualitäten und sophisticated Looks. Im Fokus: florale und exklusive grafische Prints, Materialien wie Seide, Viskose-Crêpe, Cashmere und feminine, edle Silhouetten.
Marco sa dostáva do rúk Kublajchána, ktorý je vo vojne s Čínou a snaží sa cestu dostať pod kontrolu. Kublaj rozpozná Marcove vynikajúce pozorovateľské schopnosti a rozhodne sa ho zaučiť do tajov mongolskej kultúry. Tá je zmesou bohatých obchodných, ale aj vojenských tradícií.