Marco

Peticenemocnicesusice.cz Marco Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Jussi Adler-Olsen

NÁZEV SOUBORU: Marco.pdf

POPIS

Pátý případ oddělení QMilovníci díla Jussiho Adlera-Olsena se mohou těšit na posílení řad vyšetřovatelského týmu o další zajímavou postavu…Patnáctiletý Marco touží jen po tom stát se dánským občanem a chodit do školy jako každý jiný. Jeho strýc Zola však vládne rodinnému klanuželeznou rukou. Celá rodina Zolu uctívá jako boha a bojí se ho jako ďábla, zatímco on nutí Marca a ostatní děti žebrat a krást. Když ale Marco zjistí, že ho Zola pro vlastní prospěch hodlá zmrzačit, pokusí se o nemožné: uteče. Bohužel přitom náhodou odhalí nebezpečné rodinné tajemství a hra o život začíná. Podaří se mu využít všech svých schopností a něco dokázat? Měl by se obrátit na policii? Prozatím neví, že mu v patách není jen rodina, ale i někdo další. Když na to přijde inspektor Carl Mørck, rozhodne se záhadného mladíka, který má zjevně co říct k případu pohřešovaného vládního úředníka, zachránit. Carl s kolegy Asadem a Rose pozvolna rozplétají nitky rozsáhlé korupční aféry, která je vede ze světa bankovnictví přes ministerstvo až do hloubi afrického pralesa. Nevzalo si oddělení Q tentokrát příliš velké sousto?

Trávit čas knihou Marco! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Marco a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Marco Tozzi | 1 820 kousků - GLAMI.cz

Search your local Marco's Pizza to call or order online. Delivery or Primo To Go carryout is available. Find menus, specials, and coupons from locations near you!
Miniškolka MARCO s vybavenou zahrádkou a vnitřním bazénem přijímá přihlášky dětí na pravidelnou i prázdninovou docházku. HLÍDÁNÍ DĚTÍ v naší dětské skupině bude pokračovat od 1.6.2020. Hlídání bude probíhat za splnění následujících hygienických podmínek. Bude též třeba podepsat čestné prohlášení.